vorota
091_a
z31
b15
b11
previous arrow
next arrow
НАДІЙНО, ПРОФЕСІЙНО, ЯКІСНО

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЛАВІСС-С” пропонує Вам виготовлення високоякісних і стильних кованих виробів за сучасними технологіями. Наша кузня знаходиться в м Рівне, тому, якщо вам знадобилися ковані огорожі, ковані ворота, хвіртки, перила, балкони, козирки, навіси, ковані меблі, бесідки, елементи декору, сходи, лавки, столи, камінні набори та інші ковані вироби в м Рівне і в межах області – ласкаво просимо в нашу кузню . Ми розробимо для Вас індивідуальний проект, з огляду на всі Ваші смаки та побажання, а наші ковалі, з багаторічним досвідом роботи, виконають будь-який – замовлення на найвищому рівні.

Виробництво ПП “ЛАВІСС-С” також виготовляє сітку армувальну та сітку для огорожі. Наше виробництво має більш ніж двадцятилітній досвід по виготовленню металевих виробів.

Сітку для огорожі та армувальну сітку можна обрати з готових позицій, а можна виготовити за індивідуальним замовленням споживача. Сітка для огорожі (сітка рабиця) може бути використана для огороження присадибних ділянок. Вона є досить демократичним варіантом для облаштування огорожі. Встановлення огорожі з сітки рабиця не вимагає значних матеріальних та ресурсних вкладань.

Армувальна сітка (армопояс) використовується в будівництві для перев’язування фасадів та облаштування армокаркасу для заливки бетоном. Вся сітка виготовлена з високоякісного оцинкованого дроту, вироби з якого будуть захищені від корозії на багато десятків років.

 
Зв'язатися з нами