Про нас

Виробництво ПП “ЛАВІСС-С” виготовляє сітку армувальну, сітку для огорожі, зварні та ковані вироби. Наше виробництво має більш ніж двадцятилітній досвід по виготовленню металевих виробів.

Сітку для огорожі та армувальну сітку можна обрати з готових позицій, а можна виготовити за індивідуальним замовленням споживача. Сітка для огорожі (сітка рабиця) може бути використана для огороження присадибних ділянок. Вона є досить демократичним варіантом для облаштування огорожі. Встановлення огорожі з сітки рабиця не вимагає значних матеріальних та ресурсних вкладань.

Армувальна сітка (армопояс) використовується в будівництві для перев’язування фасадів та облаштування армокаркасу для заливки бетоном.

Вся сітка виготовлена з високоякісного оцинкованого дроту, вироби з якого будуть захищені від корозії на багато десятків років.

Також в нас є цех по виготовленню зварних та кованих виробів і ми можемо виготовити ковані та зварні вироби будь-якої складності. Забезпечуємо повний цикл виготовлення кованих виробів – від розроблення проекту до встановлення готового виробу на об’єкті замовника. Ковані вироби від нас нададуть вашому обійстю досконалого вигляду та прослужать Вам довгі роки.

Місцезнаходження цеху
 
Зв'язатися з нами